14 października 2014 roku po godzinie 11.00 policjanci z Poddębic na terenie jednej z posesji w gminie Uniejów zatrzymali 42-latka, który był poszukiwany do odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów i kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości.

Pędząc po drodze, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, nie ustąpił pieszemu na pasach oraz rowerzyście. 47-letni pirat drogowy wiózł ze sobą trójkę pasażerów. Teraz odpowie za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. 2 października 2014 roku po godzinie 18.00 w miejscowości Praga, policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca Warszawy, który kierując renault megane rażąco łamał przepisy ruchu drogowego. Funkcjonariusze patrolujący teren Poddębic zauważyli poruszający się z dużą prędkością samochód. Natychmiast ruszyli za nim.

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Poddębic nie doszło do tragedii. 37- letni mężczyzna poprzez zażycie dużej dawki leków usiłował popełnić samobójstwo. Desperatowi udzielono skutecznej pomocy przedmedycznej a potem przetransportowano do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

22 sierpnia 2014 roku w godz. 6.00-22.00  funkcjonariusze Wydziału Prewencji i  Ruchu Drogowego w Poddębicach przeprowadzą wzmożone działania celem których jest wdrożenie kierujących do bezpiecznej jazdy z dozwoloną prędkością. Policjanci będą też zwracać uwagę na stosowanie pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz przewożenie dzieci w wieku do 12 lat i nie przekraczające 150 cm wzrostu bez fotelików.

19 sierpnia 2014 roku o godzinie 17.25 w Uniejowie przy ulicy Bogumiła, doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki Renault Megane, 33-letni mieszkaniec powiatu poddębickiego, podczas włączania się do ruchu wymusił pierwszeństwo przejazdu przed jadącym w tym samym kierunku motocyklem, doprowadzając tym samym do zderzenia pojazdów.

Online

Odwiedza nas 331 gości oraz 0 użytkowników.

TV uniejow24.net

Facebook

Redakcja

  • Rafał Tomczyk
    Biernacice 68
  • Formularz Kontaktowy
  • Formularz Kontaktowy

Sponsorzy

Has no content to show!

Partnerzy